İletişim Bilgileri

GÖKHAN KOL TİCARET

  • Yetkili Kişi: Gökhan Kol
  • Telefon numarası: +90 (544) 579-30-40
  • +90 (544) 579-30-40
  • MSN: kolgok10@yahoo.com.tr
  • Skype: kolgokhan
  • Adres: atatürk cad no 16, bandırma, Balıkesir, 10900, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

TURİZİM ORGANİZASYON HİZMETLERİ:

Yurdumuz, turizm zenginlikleri bakımından dünyanın sayılı ülkelerinden biridir. Bir ülkede turizmin gelişmesi için bazı koşulların gerçekleşmesi zorunludur. Yolların güzel olması, ulaşım araçlarının gelişmiş olması, konaklama yerlerinin bol, rahat ve temiz olması gereklidir. Turist yatacağı yerin temiz olmasını ister.

Ülkemize turist gelmesini istiyorsak, onlara karşı güler yüzlü, iyiliksever, temiz, hoşgörülü olmalıyız. Turistler konuklarımız sayılır. Konuklarımızı rahat ettirmek için her çabayı göstermeliyiz.

Görmek
İnsanlar, bulundukları yerden uzakta da olsa anıtları, kentleri, tarihsel kalıntıları, doğa güzelliklerini, sanat yapılarını yakından görmek ister. İnsanların, bu özlemlerini düşünerek müzeler kurmalı, görülmeye, incelemeye değer kalıntıları ortaya çıkararak onları sergilemeli, bunları görmek için gelen turistlere yardımcı olmalıyız.

Tanımak
Turist, bir ülkeyi bir yöreyi tanımak ister. Orada yaşayanların törelerini, göreneklerini, yaşamlarını bilmek ister. Bu istek insanlar arasında sevgi, arkadaşlık, dostluk bağlarının doğup gelişmesini sağlar. Aslında turizm yalnız ekonomik yararlar sağladığı için değil, insanlar arasında dostluk duygularının doğup gelişmesine yardımcı olduğu için de yararlıdır.

Eğlenmek
Dinlenmenin bir çeşididir. Zamanı iyi güzel ve hoş geçirmektir. Eğlence yerlerinin temiz, iyi, ucuz, güzel olması turistin o yerde uzun süre kalmasını sağlar.

Dinlenmek
Çalışmaya ara vererek, yorgunluğu gidermektir. Çalışanların belirli bir süre dinlenmek haklarıdır. Bu hak yasalarla güvence altına alınmıştır. Ülkemize dinlenmek için gelen turiste her kolaylığı göstermeli, onları rahat ettirmeliyiz.

Sonuç olarak ülkemizin doğal zenginliklerini, anıtlarını, tarihi kalıntılarını, müzelerini görmek güneşinden, denizinden, kaplıcalarından yararlanmak, dinlenmek, eğlenmek için gelen turistlere yardımcı olmalıyız.

HUBUBAT ALIM SATIM VE OT SAMAN BALYASI SLAJ SATIŞI KOMÜSYONCULĞU AORGANİK TARIM TOHUMLUK ÜRÜNLERİ MAKİNA PARÇALARI GIDA ÜRÜNLERİ BAY BAYAN TEKSTİL SANAYİ ÜRÜNLERİ.

GÖKHANLAR TİCARET: Sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur.

GÖKHANLAR TİCARET: Sektöründeki; saygın,istikrarlı,kaliteli,güvenilir bir kurum olmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda alanında en iyi olmak için çabalarken her ne koşulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalışanları ile beraber, değişimi yakalayarak ve sürekli gelişimi benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Gökhan Kol
Web Sitesi: http://gokhankol-ticaret.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: GÖKHAN KOL TİCARET
Şirket Türü: Üretici
Satış şirketi
Hizmet şirketi
Distribütör
Temsilcilik
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: TUR ORGANİZASYONLARI,ZAHİRECİLİK,TARIM ÜRÜNLERİ,LASTİK,PLASTİK,GERİ DÖNÜŞÜMÜ,4500 CAL KÖMÜR SATIŞI.HERTÜRLÜ OT SAMAN BALYASI SLAJ SATIŞI KOMÜSYONCULUĞU AORGANİK TARIM TOHUMLUK ÜRÜNLERİ MAKİNA PARÇALARI GIDA ÜRÜNLERİ BAY BAYAN TEKSTİL SANAYİ ÜRÜNLERİ
İlgi Alanı: TARIM ÜRÜNLERİ.PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM MALZ.ORGANİK TARIM TOHUMLUK ÜRÜNLERİ.GIDA ÜRÜNLERİ.TEKSTİL SANAYİ ÜRÜNLERİ. ihtiyaç duydukları ürün ve hizmeti sağlamak firmamızın kalitesini ve farkını müşterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmiştir.
Adres: atatürk cad no 16, bandırma, Balıkesir, 10900, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (544) 579-30-40, +90 (544) 579-30-40
MSN: kolgok10@yahoo.com.tr
Skype: kolgokhan
Ek Bilgiler: +905445793040
Web sitesi: http://gokhanlar-ticaret.ticaretimiz.com
Ticari Markalar: GÖKHAN KOL
Personel Sayısı: 11 — 50 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2001
Tüzük Sermayesi: 50 bin — 200 bin TL
Şirket Türü: Şahıs şirketi

Ticari Faaliyet

Ana Müşteriler: TURİZİM TUR ORGANİZASYONLARI TARIM HAYVANCILIK GIDA HAZIR GİYİM MAKİNA PARÇALARI
Satış Hacmi (Yıllık) : 100 bin — 200 bin TL
Yıllık Alım Hacmi: 200 bin — 500 bin TL

Üretim Detayları

Üretim Alanı: 100 bin m²'den fazla
Bölge: BALIKESİR/TEKİRDAĞ
Kalite Kontrol: İç kontrol
Üretim Hattı Sayısı: 10'dan fazla
Sertifikalar: ISO 9000/9001/9004/19011: 2000
ISO 14000/14001
ISO/TS 16949
ISO 17799
OHSAS 18001
QS-9000
SA8000
TL9000
Diğer
Şubeler ve Temsilcilikler

GÖKHANLAR TİCARET TEKİRDAĞ ŞUBESİ

MURATLI, Tekirdağ, Tekirdağ, Türkiye, tel.: +90 (541) 298-62-78